Titles you rated
Land of the DeadRated ★ 5.0
Underground RendezvousRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 5.0
DevilRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0