Series
Ratings
30
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5- Transporter: The SeriesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- EBS 스페셜 프로젝트 - 기적의 가위바위보 한판 합시다Rated ★ 4.5
- Magical Girl Lyrical Nanoha ViVidRated ★ 1.5
Castle Town DandelionRated ★ 4.0- Lance N' MasquesRated ★ 4.5
Love Stories From Fukuoka 12Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.0- Hello! Pawmily Season 1Rated ★ 4.5
World Break: Aria of Curse for a Holy SwordsmanRated ★ 3.5- 슈퍼파워 쫄쫄이팬츠 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
BoysterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0