Titles you rated
Long Live the KingRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.0