Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Classic of Mountains and SeasRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Click Your HeartRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0