Movies
Ratings
474
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
Dead to RightsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
People and MeatRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Splash Splash Love: the MovieRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.0
GhostsRated ★ 2.5
WolfsburgRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 4.0