Series
Ratings
25
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5