Movies
Ratings
31
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0