Series
Ratings
236
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Murdoch MysteriesRated ★ 3.5- Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
- Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
- Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
- Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.5
ScorpionRated ★ 3.0