Titles you rated
- Ruby SleeperRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0