Movies
Ratings
488
Special DeliveryRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 3.5
The Wolf's CallRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5