Movies
Ratings
443
CapernaumRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Drifting HomeRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0