Series
Ratings
127
Chainsaw ManRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0