Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 0.5
TakenRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 0.5
The GiverRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 0.5