Series
Ratings
25- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- I Need a FairyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0