Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- 태풍상사Rated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0