Titles you rated
HappyendRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
QueerRated ★ 2.5
Death of a SalesmanRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
In Our DayRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.5