Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lazarus EffectRated ★ 2.0- 28 Months LaterRated ★ 4.0
The NunRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 1.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 4.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 2.5