Movies
Ratings
336
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5