Movies
Ratings
22
SignsRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 5.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.5
MonstersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
OculusRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0