Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
RadianceRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The ClassRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.0