Movies
Ratings
568
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0