Series
Ratings
13
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5