Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 1.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The UnforgivableRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.0
JFKRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0