Series
Ratings
107
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
Rise of Empires: Ottoman Season 2Rated ★ 3.0- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
GodlessRated ★ 3.5
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 4.0