Titles you rated
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Eternal LoveRated ★ 4.5- Push and Out of PrisonRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
BirdsongRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0