Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
The Idea of YouRated ★ 2.0
Another RoundRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0