Movies
Ratings
213
Beastie BoysRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.5