Titles you rated
Good CastingRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
InsiderRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
UncleRated ★ 3.5- Face MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sh**ting StarsRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
HierarchyRated ★ 2.0
Frankly SpeakingRated ★ 2.5
The Killing VoteRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5