Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0