Series
Ratings
114
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0