Series
Ratings
222- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 2.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Behind Every StarRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0