Titles you rated
LIFERated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0