Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
KediRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
NerveRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
DreamcatcherRated ★ 0.5