Series
Ratings
102
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
MistyRated ★ 2.5
Seoul 1945Rated ★ 3.0- ModelRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Love and AmbitionRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0