Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
(OO)Rated ★ 4.0
The Last ConcertRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0