Series
Ratings
20- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0- 명탐정 코난 미방송분 3Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5