Series
Ratings
14
AemaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
CheerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0