Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Kidan Piece of DarknessRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0