Series
Ratings
16
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0