Movies
Ratings
167
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 1.5
Step UpRated ★ 1.0
The TowerRated ★ 1.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Spy NationRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0