Series
Ratings
46
Man to ManRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5