Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0