Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 0.5
FoxcatcherRated ★ 2.0
The ClosetRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
The FighterRated ★ 3.0