Titles you rated
Buffalo '66Rated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
The JacketRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
EnoughRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0