Movies
Ratings
165 After YangRated ★ 3.5 After YangRated ★ 3.5
 Blade Runner 2049Rated ★ 4.0 Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 2.5 No Other ChoiceRated ★ 2.5
 LoganRated ★ 4.5 LoganRated ★ 4.5
- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.0
- WaterdropRated ★ 3.5
 X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5 X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
 Between the Two of UsRated ★ 3.5 Between the Two of UsRated ★ 3.5
 First SummerRated ★ 4.0 First SummerRated ★ 4.0
 X-MenRated ★ 3.0 X-MenRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
 NonnasRated ★ 2.0 NonnasRated ★ 2.0
 Inside meRated ★ 2.5 Inside meRated ★ 2.5
 CruellaRated ★ 3.0 CruellaRated ★ 3.0
 The HelpRated ★ 3.5 The HelpRated ★ 3.5
 Mamma Mia!Rated ★ 4.0 Mamma Mia!Rated ★ 4.0
 Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5 Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
 The PactRated ★ 1.0 The PactRated ★ 1.0
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0