Movies
Ratings
285
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.5