Movies
Ratings
1218
An Autumn TaleRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
The PledgeRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
The Last DaysRated ★ 4.0
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Kiss the GirlsRated ★ 2.5
St. VincentRated ★ 3.0
The Good LiarRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5