Movies
Ratings
171
Summer WarsRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 1.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The Gifted HandsRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
PainedRated ★ 2.5
S.I.U.Rated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5