Movies
Ratings
243
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0