Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0